Kiełki

Jak zrobić kiełki film

kiełki na sitku gotowe jak zrobić kiełki

Na noworoczne postanowienia: film Jak zrobić kiełki Z okazji Nowego Roku przedstawiamy, zamiast życzeń, coś przydatnego: film Jak zrobić kiełki. Można go oglądać na naszym kanale na YouTube. Sposób na kiełki bardzo wygodny – specjalny słoik Tu dowiesz się jaki jest najłatwiejszy i najwygodniejszy sposób na kiełki. Krok po kroku pokażemy jak uzyskać zielone roślinki. Kiełki ze słoika udają się bez pudła, a ich uprawa jest bardzo łatwa. Od teraz każdy może być dostawcą zielonych witamin dla siebie i swojej rodziny, nawet zimą! Kiełki to zimowe zdrowe jedzenie, zatem wykorzystaj…

Czytaj więcej
Kiełki Przepisy na kiełki

Kiedy posiać rzeżuchę na Wielkanoc?

Kiedy posiać rzeżuchę na Wielkanoc - oby jak najszybciej!

Kiedy posiać rzeżuchę na Wielkanoc? Czy wystarczy w Niedzielę Palmową? Ach, nie będę Was trzymać w niepewności, co do tego, kiedy posiać rzeżuchę na Wielkanoc. Rzeżucha jest szybka, wystarczy jej 5-6 dni, aby stworzyła piękny zielony dywanik. Oto, jak pięknie może wyglądać na Waszym stole: A teraz garść informacji o uprawie rzeżuchy i piękna galeria zdjęć – zapraszamy!

Czytaj więcej
Kiełki

Rzeżucha bez waty

Rzeżucha bez waty – po co, dlaczego i jak ją wyhodować Rzeżucha to obowiązkowy element na stole Wielkanocnym. Uroczy zielony dywanik jest wiosennym i zdrowym akcentem wśród kiełbas, szynek i jajek. Jak ją zrobić na wacie, wacikach, ligninie czy też papierowym ręczniku – to wiemy. Ale rzeżucha bez waty ma pewne wybitne zalety, dla których właśnie warto spróbować ją wyhodować.

Czytaj więcej
Kiełki

Słoik na kiełki w telewizji

Kiełkownica słoikowa w telewizji

Słoik na kiełki w telewizji – zapraszamy na film Tak, nasz produkt znalazł się w programie Pytanie na śniadanie w telewizyjnej Dwójce. Słoik na kiełki w telewizji: teraz każdy może pooglądać i posłuchać. Są 2 krótkie filmiki, oba po 3 minutki. Na początku należy przeczekać reklamy, ale warto! Film pierwszy: Film drugi: W krótkich słowach wyjaśniamy, w jaki sposób używać kiełkownicy słoikowej i jak w ogóle hodować kiełki we własnej kuchni. Zapraszamy!

Czytaj więcej
Kiełki

Jak rosną kiełki dzień po dniu? Zdjęcia kiełków w różnych fazach rozwoju

Zapraszamy na fotostory: jak rosną kiełki dzień po dniu! Po kolei pokażemy różne rośliny w różnych fazach rozwoju. Chcecie zobaczyć, jak będą wyglądać Wasze uprawy zdrowych, pachnących, chrupiących kiełków? Nie ma sprawy, zapraszam do oglądania. Podpowiemy też parę sposobów na ich wykorzystanie w kuchni. W skrócie: jak rosną kiełki dzień po dniu – szybko.

Czytaj więcej
Kiełki

Problemy z kiełkami: czemu kiełki pleśnieją?

czemu kiełki pleśnieją?

Czemu kiełki pleśnieją? Na to oraz inne trudne pytania zaraz odpowiemy! Kto raz wąchał podejrzanie wyglądające kiełki ten na pewno się zastanawiał, co poszło nie tak? Czemu kiełki pleśnieją, pomimo naszych najlepszych chęci? A może Waszym problemem jest to, że kiełki gniją? Zaraz postaramy się wszystko wyjaśnić. To są kiełki cebuli zostawione na ponad tydzień bez dostępu do powietrza, połowa z nich leżała w wodzie i zgniła. Po tygodniu pojawiła się pleśń.

Czytaj więcej
0