Dostawa i płatności

Sklep ogrodniczy na stronie semini.pl oferuje następujące możliwości dostawy:

  1. Kurierem z dostawą do Twoich drzwi: kurier Inpost lub DPD

Czas dostawy: 1-3 dni robocze od dnia wysyłki (czas dostawy zależy od kuriera, najczęściej obie firmy dostarczają następnego dnia od daty odbioru).

Koszty dostawy: 12 zł Inpost, 20 zł DPD. Podane ceny są cenami brutto.

W przypadku wybrania płatności za pobraniem koszt dostawy wynosi 16zł (Inpost) lub 25zł (DPD) i jest to zawsze dostawa kurierem.

  1. Paczkomat Inpost – aby odebrać paczkę, należy udać się do wskazanego w zamówieniu paczkomatu.

Podczas składania zamówienia, przy wyborze przesyłki do paczkomatu, prosimy znaleźć na stronie InPost numer paczkomatu do którego towar ma zostać dostarczony i wpisać go w pole UWAGI na stronie zamówienia.

Czas dostawy do paczkomatu: 2-4 dni robocze od dnia wysyłki (czas dostawy może ulec wydłużeniu w okresach przedświątecznych).

Koszty dostawy: 16,00zł. Podana cena jest ceną brutto

Darmowa dostawa

Po przekroczeniu kwoty zamówienia 100zł do wyboru pojawi się opcja “Darmowa dostawa”. Klienci są proszeni o wybór formy tej dostawy (kurier bądź paczkomat).

Zamówione produkty po złożeniu przez Państwa zamówienia są pakowane i przygotowywane do wysyłki, która zwykle następuje w kolejnym dniu roboczym. Wszystkie oferowane towary są aktualnie dostępne w sklepie i mogą być wysłane natychmiast.

PRODUKTY NA ZAMÓWIENIE

Oferujemy niektóre produkty na zamówienie, czyli taki, których nie mamy na stanie magazynowym. Dotyczy to zwłaszcza dużych opakowań nasion na poplony lub dla pszczół. W takiej sytuacji czas dostawy może się przesunąć nawet o 10 dni, co jest związane z dostępnością nasion w firmach nasiennych. Dostępność ta może się zmieniać w ciągu sezonu.

Płatności

  1. Szybkie przelewy poprzez usługę Przelewy24 – płatność internetowa przy składaniu zamówienia;
  2. Za pobraniem – w przypadku wyboru opcji “za pobraniem” towar jest  dostarczany kurierem. Opłata za przesyłkę wraz z usługą pobrania płatności przez kuriera to koszt 16zł brutto.
  3. Przelew tradycyjny – w przypadku zamówień telefonicznych, oprócz pobrania, jest możliwość wykonania tradycyjnego przelewu. Należy w tym przypadku brać pod uwagę opóźnienie spowodowane powolnym przekazywaniem płatności pomiędzy bankami.

Sklep stacjonarny Wrocław

Dla mieszkańców Wrocławia i okolic: można też kupić kiełkownicę w sklepie stacjonarnym! Zapraszamy do Hali Tęcza ul. Bajana przy zjeździe z ul. Lotniczej na Gądów. Stoisko ze zdrową żywnością Eko-mag oferuje kiełkownice słoikowe na miejscu. Można je dotknąć, nie trzeba płacić za przesyłkę. Pod Halą Tęcza jest wygodny parking. Zapraszamy!

0