Podlewanie i zraszanie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Podlewanie i zraszanie roślin jest bardzo ważne dla wyhodowania i utrzymania zdrowych i pięknych roślin. Czy to upalne lato, czy mroźna zima, kiedy woda w glebie zamarza i staje się niedostępna dla korzeni – rośliny potrzebują wilgoci.

Podlewanie jest szczególnie istotne, gdy uprawiamy rośliny od ziarenka, czy to na rozsadę, czy w innym celu. Dlatego oferujemy specjalny zraszacz do rozsady z konewką. Umożliwia on podlewanie rozsady we właściwy sposób. Ponadto znajdziecie u nas opryskiwacze i inne produkty do podlewania roślin.

Utrzymywanie wilgotnego podłoża sprzyja szybkiemu rozwojowi roślin, bo wraz ze wzrostem korzeni rozrasta się także ta naziemna część, o którą nam chodzi. W przypadku kwiatów balkonowych i w ogóle roślin uprawianych w pojemnikach, podlewanie to klucz do sukcesu.

Zimą zraszanie liści roślin domowych pozwala im przetrwać niekorzystny okres, kiedy to nasze ogrzewanie wysusza powietrze. Ponadto zimą, oprócz rozsady, można hodować kiełki w kiełkownicy miseczkowej – i do niej też potrzebujemy dobrego spryskiwacza.

1
    1
    Koszyk
    Konewka stalowa 5l Usuń
    Stalowa konewka 5l
    1 X 142,00 = 142,00