Pszczoły i owady zapylające

Wyświetlanie 1–16 z 50 wyników

Pszczoły i owady zapylające wykonują dzień w dzień niezbędną dla kuli ziemskiej pracę. Świat bez nich to świat bez roślin – a więc bez tlenu. Dlatego ułatwmy im życie, przecież są nam bardzo potrzebne!

Dla pszczół mamy przede wszystkim nasiona roślin miododajnych, cenione przez pszczelarzy. Kwiaty i zioła, które dostarczają nektaru i pyłku, często wieloletnie, aby nie trzeba ich było wciąż na nowo wysiewać. Specjalnie skomponowane mieszanki, albo nasiona jednorodne takich gatunków, które przyciągają owady.

W przyrodzie liczy się bioróżnorodność, i dlatego polecamy wabić do nas różne owady. Mamy więc nasiona roślin wabiących motyle, biedronki i inne. Dla wszystkich pożytecznych owadów powieś lub postaw domek, w którym mogą złożyć jaja lub się przepoczwarzać. Pszczoły i owady zapylające pokochają Twój magiczny ogród, pełen dobrodziejstw i pożytków.

Abyś mógł cieszyć się z kwiatów i owoców, stwórz w swoim otoczeniu dobre warunki dla pszczół. Tereny monokultur rolniczych pochłaniają coraz więcej aktywnych biologicznie przestrzeni. Stwórz więc przyrodniczy raj u siebie!

Pracujemy, zdrowi i pełni sił, wszystkie Wasze zamówienia wysyłamy na czas. Koniecznie jedzcie kiełki na odporność, a dla samopoczucia popatrzcie na wiosnę za oknem. Dużo zdrowia życzy zespół semini.pl!
close
0